265851-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, pompowniami ścieków i ich zasilaniem energetycznym policznikowym oraz budowa sieci wodociągowej w obr. Hałcnów i Lipnik w Bielsku-Białej w rejonie ul. W. Witosa, Saskiej, Kiernika, Bobka, Bojki, Krzemionki, Suchy Potok, Krańcowej, Księżycowej i Serdecznej oraz w rejonie ulicy Wincentego Witosa w Kozach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, pompowniami ścieków i ich zasilaniem energetycznym policznikowym oraz budowa sieci wodociągowej w obr. Hałcnów i Lipnik w Bielsku-Białej w rejonie ul. W. Witosa, Saskiej, Kiernika, Bobka, Bojki, Krzemionki, Suchy Potok, Krańcowej, Księżycowej i Serdecznej oraz w rejonie ulicy Wincentego Witosa w Kozach.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, pompowniami ścieków i ich zasilaniem energetycznym policznikowym oraz budowa sieci wodociągowej w obr. Hałcnów i Lipnik w Bielsku-Białej w rejonie ul. W. Witosa, Saskiej, Kiernika, Bobka, Bojki, Krzemionki, Suchy Potok, Krańcowej, Księżycowej i Serdecznej oraz w rejonie ulicy Wincentego Witosa w Kozach o długości:  sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjne i tłocznej około 10 521 mb.  sieć wodociągowa około 6 922 mb a) Zakres robót wodociągowych przewidzianych projektem obejmuje m.in: • Budowę i przebudowę sieci wodociągowych, • Przebudowę przyłączy wodociągowych do budynków, • Wykonanie sięgaczy wodociągowych wraz z zabudową zasuwy domowej w kierunku posesji (do ich granicy) przewidzianych do podłączenia staraniem ich właścicieli, • Budowę dodatkowych sięgaczy wodociągowych wraz z zabudową zasuwy domowej (na pisemne wnioski właścicieli, po akceptacji „AQUA” S.A.), • Przebudowę węzłów wodomierzowych w budynkach wraz z montażem zaworów antyskażeniowych oraz reduktorów ciśnienia (jeżeli są przewidziane w projekcie), • Połączenia węzłów wodomierzowych z wewnętrzną instalacją wodociągową w budynkach, • Przełączenie przyłączy nieprzewidzianych do przebudowy lub wybudowanych przez właścicieli posesji, niezinwentaryzowanych na etapie wykonywania projektu, a do których realizowana jest dostawa wody przez Zamawiającego, • Zabudowę zasuw, hydrantów i punktów pomiarowych wraz z montażem tabliczek oznaczeniowych, • Odtworzenie nawierzchni dróg, chodników, miejsc postojowych oraz poboczy, • Przekroczenia potoków, rowów melioracyjnych oraz wykonanie przewiertów pod drogami, • Odtworzenie rowów, poboczy, przepustów i zieleni izolacyjnej, • Przewierty - na wskazanych w projekcie odcinkach sieci/przyłączy, • Odtworzenie wszelkich elementów zagospodarowania naruszonych podczas budowy, • Likwidację starej armatury wodociągowej oraz istniejących tabliczek oznaczeniowych, • Aktualizację wszelkich uzgodnień, których termin upłynął, bądź upłynie w okresie trwania umowy, a są niezbędne do realizacji robót. • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej. b) Zakres robót kanalizacyjnych przewidzianych projektem obejmuje m.in: • Budowę kanałów sanitarnych grawitacyjnych głównych i bocznych, • Budowę kanałów sanitarnych tłocznych – głównego i rezerwowego, • Budowę sięgaczy do działek, obiektów i budynków mieszkalnych, • Budowę 5 kompletnych pompowni ścieków P1, P2, P3, P4 i P5 wraz z pozostałym zagospodarowaniem, • Budowę studni rewizyjnych tworzywowych i betonowych (żelbetowych), • Budowę studni pomiarowych, • Budowę studni rozprężnych, • Budowę studni rewizyjno-odwodnieniowych, • Budowę studni rewizyjno-odpowietrzających, • Odtworzenie nawierzchni dróg, chodników, miejsc postojowych oraz poboczy, • Przekroczenia potoków, rowów melioracyjnych oraz wykonanie przewiertów pod drogami, • Odtworzenie rowów, poboczy, przepustów i zieleni izolacyjnej, • Przewierty - na wskazanych w projekcie odcinkach sieci/przyłączy, • Odtworzenie wszelkich elementów zagospodarowania naruszonych podczas budowy, • Aktualizację wszelkich uzgodnień, których termin upłynął, bądź upłynie w okresie trwania umowy, a są niezbędne do realizacji robót. • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Vorherige Bekanntmachung: 735480-2024
Interne Kennung: GZM/ZP/006/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232152 Bau von Pumpstationen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001