2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU- 2025 IV. Západ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění diagnostiky (DGN) vozovek a průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU). Výstupy z DGN a PAU budou podkladem pro zpracování projektové dokumentace. Část 5: II/412 Znojmo – Dobšice Část 6: III/3966, III/3969 Kubšice průtah
Interne Kennung: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU- IV.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU 2025 IV. - DGN a PAU silnic na oblasti Západ, která bude podkladem pro zpracování projektové dokumentace pro: Část 5: II/412 Znojmo – Dobšice Část 6: III/3966, III/3969 Kubšice průtah
Beschreibung: Účelem DNS je zařazení dodavatelů do tohoto systému a následné zadávání veřejných zakázek v rámci DNS po dobu 2 let (2025-2027). Předmětem plnění v dílčích veřejných zakázkách (minitendrech) bude provádění diagnostiky (DGN) vozovek + průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU), případně samostatné diagnostiky vozovek nebo samostatné PAU. Konkrétní podmínky na předmět plnění (např. nabídková cena, rozsah či termín plnění) stanoví dílčí výzvy k podání nabídek. DGN a PAU silnic na oblasti Západ, která bude podkladem pro zpracování projektové dokumentace pro: Část 5: II/412 Znojmo – Dobšice Část 6: III/3966, III/3969 Kubšice průtah
Interne Kennung: DNS IV. - část 5.