See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych (Zamówienie z podziałem na 5 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych z podziałem na pięć części: 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa profesjonalnych środków czystości; 2) Część nr 2: Dostawa artykułów gospodarczych; 3) Część nr 3: Dostawa naczyń jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 4) Część nr 4: Dostawa sztućców jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 5) Część nr 5: Dostawa kubków jednorazowego użytku (biodegradowalnych). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) – dot. części nr 3,4,5. 4. Zamawiający w odniesieniu do części nr 3,4,5 wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w dokumentach zamówienia (SWZ) wraz z ofertą. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 5) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 7. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1A do SWZ - dot. części nr 1. zał. nr 1B do SWZ - dot. części nr 2.
Interne Kennung: ZP/36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Dostawa profesjonalnych środków czystości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części nr 1jest dostawa profesjonalnych środków czystości; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1A do SWZ - dot. części nr 1. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. korzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 5. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 6. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 7. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. 8. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Dostawa artykułów gospodarczych;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części nr 1jest dostawa artykułów gospodarczych; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1B do SWZ - dot. części nr 2. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. korzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 5. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 6. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 7. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. 8. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Dostawa naczyń jednorazowego użytku (biodegradowalnych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych naczyń jednorazowego użytku (biodegradowalnych) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) 3. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z ofertą. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 6. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w zakresie części nr 3, wymagane jest złożenie przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (w tym próbki przedmiotu zamówienia) wskazanych w dokumentach zamówienia. Próbkę oferowanego przedmiotu zamówienia Wykonawca składa (przekazuje) za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca, w terminie oraz w sposób opisany w SWZ - stanowiącej dokument zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. korzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 5. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 6. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 7. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3. 8. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Dostawa sztućców jednorazowego użytku (biodegradowalnych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sztućców jednorazowego użytku (biodegradowalnych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) 3. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z ofertą. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 6. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w zakresie części nr 4, wymagane jest złożenie przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (w tym próbki przedmiotu zamówienia) wskazanych w dokumentach zamówienia. Próbkę oferowanego przedmiotu zamówienia Wykonawca składa (przekazuje) za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca, w terminie oraz w sposób opisany w SWZ - stanowiącej dokument zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. korzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 5. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 17 listopada 2025 r. 6. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 7. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4. 8. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Dostawa kubków jednorazowego użytku (biodegradowalnych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kubków jednorazowego użytku (biodegradowalnych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) 3. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z ofertą. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 6. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w zakresie części nr 5, wymagane jest złożenie przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (w tym próbki przedmiotu zamówienia) wskazanych w dokumentach zamówienia. Próbkę oferowanego przedmiotu zamówienia Wykonawca składa (przekazuje) za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście lub za pośrednictwem posłańca, w terminie oraz w sposób opisany w SWZ - stanowiącej dokument zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 5