See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 5625W - ul. Praskiego Pułku wraz z budową tunelu drogowego pod linią kolejową nr 2 i rozbudową innych dróg publicznych - ul. Okuniewskiej i ul. Bartosza Głowackiego oraz przebudową istniejącej infrastruktury technicznej na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.
Beschreibung: Na zakres tych robót składają się następujące roboty: 1) rozbudowa drogi powiatowej nr 5625W - ul. 1 Praskiego Pułku, w tym budowa tunelu drogowego, 2) rozbudowa ul. Okuniewskiej i ul. Bartosza Głowackiego, 3) budowa łącznika drogowego ul. Miłej z ul. Bartosza Głowackiego, 4) likwidacja przejazdu kolejowo-drogowego w km 16,300 linii kolejowej nr 2 Warszawa Zachodnia – Terespol, 5) likwidacja urządzeń sterowania ruchem kolejowym na przejeździe kolejowym kat. „B” w km 16,300 wraz z usunięciem kolizji kablowych na stacji Warszawa Wesoła, 6) przebudowa peronów p.o. Warszawa Wesoła wynikająca z likwidacji przejazdu kolejowo-drogowego oraz urządzeń srk likwidowanego przejazdu, realizowana zgodnie z wymaganiami instrukcja Ipi-1 / likwidacja peronu w kierunku Siedlec po stronie wschodniej projektowanego tunelu i wymiana słupów wsporczych sieci trakcyjnej, 7) budowa przejazdu tymczasowego oraz jego likwidacja po zakończeniu robót budowlanych i oddaniu do użytkowania tunelu drogowego w ciągu ul. 1 Praskiego Pułku, 8) wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w związku z likwidacją przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. 1 Praskiego Pułku, realizowanej zgodnie z wytycznymi m. st. Warszawy wskazanymi w Piśmie Pełnomocnika Prezydenta m. st. Warszawy ds. koordynacji inwestycji i remontów w pasie drogowym - IN-KM IR.72221.261.2023.SSZ (protokół ze spotkania z dnia 12.04.2023 r.), 9) przebudowa sieci gazowej, 10) przebudowa kanalizacji deszczowej i odwodnienie ulicy, 11) likwidacja sieci i przyłączy wodociągowych, 12) likwidacja przyłączy kanalizacji sanitarnej, 13) wycinka i zagospodarowanie terenu zielenią, 14) wyburzenie obiektów kubaturowych kolidujących z zadaniem inwestycyjnym 15) przebudowa sieci elektroenergetycznych, 16) przebudowa i budowa sieci oświetlenia ulicznego, 17) przebudowa sieci telekomunikacyjnych oraz kabli srk, 18) stała organizacja ruchu.
Vorherige Bekanntmachung: 583695-2024
Interne Kennung: RZP/PW/10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowę drogi powiatowej nr 5625W – ul. Praskiego Pułku wraz z budową tunelu drogowego pod linią kolejową nr 2 i rozbudową innych dróg publicznych – ul. Okuniewskiej i ul. Bartosza Głowackiego oraz przebudową istniejącej infrastruktury technicznej na terenie Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy.
Beschreibung: Na zakres tych robót składają się następujące roboty: 1) rozbudowa drogi powiatowej nr 5625W - ul. 1 Praskiego Pułku, w tym budowa tunelu drogowego, 2) rozbudowa ul. Okuniewskiej i ul. Bartosza Głowackiego, 3) budowa łącznika drogowego ul. Miłej z ul. Bartosza Głowackiego, 4) likwidacja przejazdu kolejowo-drogowego w km 16,300 linii kolejowej nr 2 Warszawa Zachodnia – Terespol, 5) likwidacja urządzeń sterowania ruchem kolejowym na przejeździe kolejowym kat. „B” w km 16,300 wraz z usunięciem kolizji kablowych na stacji Warszawa Wesoła, 6) przebudowa peronów p.o. Warszawa Wesoła wynikająca z likwidacji przejazdu kolejowo-drogowego oraz urządzeń srk likwidowanego przejazdu, realizowana zgodnie z wymaganiami instrukcja Ipi-1 / likwidacja peronu w kierunku Siedlec po stronie wschodniej projektowanego tunelu i wymiana słupów wsporczych sieci trakcyjnej, 7) budowa przejazdu tymczasowego oraz jego likwidacja po zakończeniu robót budowlanych i oddaniu do użytkowania tunelu drogowego w ciągu ul. 1 Praskiego Pułku, 8) wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w związku z likwidacją przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. 1 Praskiego Pułku, realizowanej zgodnie z wytycznymi m. st. Warszawy wskazanymi w Piśmie Pełnomocnika Prezydenta m. st. Warszawy ds. koordynacji inwestycji i remontów w pasie drogowym - IN-KM-IR.72221.261.2023.SSZ (protokół ze spotkania z dnia 12.04.2023 r.), 9) przebudowa sieci gazowej, 10) przebudowa kanalizacji deszczowej i odwodnienie ulicy, 11) likwidacja sieci i przyłączy wodociągowych, 12) likwidacja przyłączy kanalizacji sanitarnej, 13) wycinka i zagospodarowanie terenu zielenią, 14) wyburzenie obiektów kubaturowych kolidujących z zadaniem inwestycyjnym 15) przebudowa sieci elektroenergetycznych, 16) przebudowa i budowa sieci oświetlenia ulicznego, 17) przebudowa sieci telekomunikacyjnych oraz kabli srk, 18) stała organizacja ruchu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung, 45213321 Bau von Bahnhöfen