See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytováni mobilních telekomunikačních služeb pro hlasovou a datovou komunikaci
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na následné poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb mobilního operátora (dále jen „Služby“) centrálnímu zadavateli a pověřujícím zadavatelům.
Interne Kennung: 099/2024/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v tomto zadávacím řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.