2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa nawierzchni utwardzonych wraz z zagospodarowaniem terenów zielonych na terenie siedziby Wodociągi Płockie Sp. z o.o. przy ul. Harc. Antolka Gradowskiego nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Przebudowa nawierzchni utwardzonych wraz z zagospodarowaniem terenów zielonych na terenie siedziby Wodociągi Płockie Sp. z o.o. przy ul. Harc. A. Gradowskiego 11” tj. zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych i branży zieleni wynikających ze SWZ, zasad wiedzy technicznej oraz wszystkich prac, czynności i obowiązków niezbędnych do osiągnięcia zakładanego rezultatu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Przedmiotem zadania jest kompleksowa przebudowa terenu wokół siedziby Wodociągów Płockich. Inwestycja swoim zakresem obejmuje m.in. wykonanie przebudowy nawierzchni z rozszczelnieniem terenu wokół siedziby Wodociągów Płockich, wraz z przebudową ogrodzenia i małą architekturą, a także zagospodarowanie pokrycia części dachów przybudówek oraz terenów przyległych do budynku zielenią. Celem Zamawiającego, obok poprawy funkcjonalności terenu i jego estetyki, jest dostosowanie swoich działań do potrzeb adaptacji do zmian klimatu. Projekt wpisuje się w szersze działania Wodociągów Płockich i Miasta Płock, zmierzające do tego, by zwiększyć odporność miasta i spółki na zagrożenia ulewnymi opadami, ale także przeciwdziałać powstawaniu wyspy ciepła, zwiększyć zagospodarowanie wód opadowych w miejscu opadu i zmniejszyć stopień uszczelnienia terenu wprowadzając więcej roślin, poprzez realizację zielonych dachów, a także zielonych ścian.
Vorherige Bekanntmachung: 143042-2026
Interne Kennung: JRP/ZNI/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadanie jest częścią projektu pn. „Zielono – niebieski Płock. Adaptacja do zmian klimatu”, dla którego Zamawiający ubiega się o pozyskanie dofinansowania ze środków UE, w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy PZP zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung