See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a zakládání ploch veřejné zeleně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v údržbě veřejné zeleně, a to dle jednotlivých částí.
Interne Kennung: UMCP3 350594/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část Z1 – Údržba a zakládání veřejné zeleně, včetně údržby mobiliáře a dětských hřišť, závlah a vodních prvků
Beschreibung: Jedná se o zajištění kompletních zahradnických a dalších souvisejících odborných prací na plochách veřejné zeleně, tzn. plochách zeleně veřejně přístupných jako jsou parky, parčíky, proluky, sídlištní zeleň. Práce jsou prováděny v extenzívním, základním a intenzívním režimu. Související odborné práce se týkají především údržby mobiliáře, herních prvků na dětských hřištích, vodních prvků tzn. pítek, fontán, závlahových systémů a jiné. Přesnější specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci a soupisu prací pro tuto část, která je přílohou č. 4a zadávací dokumentace, a Rámcové dohodě, která je přílohou č. 2a zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část Z1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na rozšíření lokalit plnění ve smyslu ustanovení § 100 zákona v případě, kdy mu bude ze strany hlavního města Prahy svěřena další lokalita do svěřené správy nebo bude další lokalita do jeho svěřené správy, majetku hl. m. Prahy, převzata objednatelem od jiného subjektu. Zadavatel si vyhrazuje právo zúžit rozsah předmětu plnění dle Rámcové dohody v libovolném rozsahu, a to na základě vlastního rozhodnutí. V průběhu platnosti Rámcové dohody může dojít k jeho zúžení zejména z důvodu, že část služeb péče o zeleň bude případně svěřena výhradně in-house dodavateli zadavatele společnosti Čistá Trojka s.r.o., IČO: 21927901, se sídlem Havlíčkovo náměstí 700/9, Žižkov, 130 00 Praha 3. Zadavatel si vyhrazuje právo rozšířit rozsah předmětu plnění dle Rámcové dohody o část či celý předmět činnosti, jak je vymezený v rámcové dohodě o poskytování služeb č. 2025/01350/OOŽP uzavřené dne 26. 8. 2025 mezi zadavatelem a in-house dodavatelem zadavatele společností Čistá Trojka s.r.o., IČO: 21927901, se sídlem Havlíčkovo náměstí 700/9, Žižkov, 130 00 Praha 3, a to včetně případných dodatků k uvedené rámcové dohodě. Pokud bude tato výhrada závazku ze smlouvy uplatněna, může být maximální částka podle odst. 6.4. Rámcové dohody navýšena až o 10 % z původní částky. Důvodem pro aplikaci této výhrady je nemožnost plnění předmětu uvedené rámcové dohody společností Čistá Trojka s.r.o., IČO: 21927901, se sídlem Havlíčkovo náměstí 700/9, Žižkov, 130 00 Praha 3, nebo uplynutí platnosti rámcové dohody.
Los: LOT-0003
Titel: Část Z3 – Arboristické práce a péče o stromořadí
Beschreibung: Jedná se o zajištění kompletní péče o dřeviny na plochách veřejné zeleně včetně uličních stromořadí a výkon souvisejících zahradnických prací. Součástí této péče je i zakládání nebo obnova uličních stromořadí na území městské části. Přesnější specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci a soupisu prací pro tuto část, která je přílohou č. 4c zadávací dokumentace, a Rámcové dohodě, která je přílohou č. 2c zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část Z3
Los: LOT-0002
Titel: Část Z2 – Údržba a zakládání ploch veřejné zeleně včetně údržby mobiliáře závlah a vodních prvků ve velmi intenzivním režimu
Beschreibung: Jedná se o zajištění péče o vybrané plochy veřejné zeleně udržované ve velmi intenzívním režimu tzn. zejména vybrané parky a parčíky, trvalková rabata, štěrkové záhony, záhony růží, kombinované záhony z dvouletek, cibulovin a letniček a plochy po provedené revitalizaci. Péče o tyto plochy spočívá v provádění jednotlivých zahradnických a dalších souvisejících prací, včetně vodních prvků tzn. pítek, fontán, závlahových systémů a jiné, a to ve velmi vysoké odborné kvalitě. Přesnější specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci a soupisu prací pro tuto část, která je přílohou č. 4b zadávací dokumentace, a Rámcové dohodě, která je přílohou č. 2b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část Z2