See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van dranken
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van dranken
Interne Kennung: PPP0QP-251/5181/AZO_AK_299
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Non-alcoholische dranken (excl. water)
Beschreibung: Non-alcoholische dranken (excl. water)
Interne Kennung: AZO_AK_299_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0002
Titel: Waters
Beschreibung: Waters
Interne Kennung: AZO_AK_299_2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen! Het voorwerp en de aard van de opties zijn: - Post 4 [Vereiste Optie] Water Natuur B-merk PET - Post 5 [Vereiste Optie] Water Natuur B-merk Glas - Post 8 [Vereiste Optie] Water Bruisend B-merk PET - Post 9 [Vereiste optie] Water Bruisend B-merk Glas)