2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenautomaten
Beschreibung: De opdrachtnemer levert koffie (grondstof) en koffiesoorten (variaties zoals opgenomen in het programma van eisen en prijzenblad) van hoge kwaliteit en automaten die qua ontwerp passen bij het interieurconcept en “het nieuwe werken” van het CIZ waarbij netwerken en intercollegiaal contact in een prettige, inspirerende en uitnodigende kantooromgeving een belangrijke plek inneemt. Een Warme Drankenautomaat is een basisvoorziening voor medewerkers van het CIZ die moet bijdragen aan een gevoel van welbevinden op de locaties. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdrachtgever levert koffie (grondstof) en koffiesoorten (variaties zoals opgenomen in het programma van eisen en prijzenblad) van hoge kwaliteit en automaten die qua ontwerp passen bij het interieurconcept en “het nieuwe werken” van het CIZ waarbij netwerken en intercollegiaal contact in een prettige, inspirerende en uitnodigende kantooromgeving een belangrijke plek inneemt. Een Warme Drankenautomaat is een basisvoorziening voor medewerkers van het CIZ die moet bijdragen aan een gevoel van welbevinden op de locaties. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: drie (3) maal één (1) jaar