2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do PSZOK. Zakres dostaw obejmuje: Część nr 1: ciągnik, przyczepa kontenerowa (hakowa), przyczepa budowlana, kontenery Część 2 koparko-ładowarka Część 3 Ładowarka, zamiatarka, pług, widły do palet
Interne Kennung: ZPIN.271.19.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: ciągnik, przyczepa kontenerowa (hakowa), przyczepa budowlana, kontenery
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: koparko-ładowarka
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Ładowarka, zamiatarka, pług, widły do palet
Interne Kennung: Część 3