266141-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, o której mowa w Podrozdziale 3.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027, wydanych przez Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR/2021-2027/9(1)). 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Zamówienie zostało podzielone na 4 (cztery) części: a) część 1: Dostawa sprzętu komputerowego; b) część 2: Dostawa programu antywirusowego; c) część 3: Dostawa programu do pomocy zdalnej; d) część 4: Dostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu komputerowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 A do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawa programu antywirusowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa programu antywirusowego. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
LosLOT-0003
TitelDostawa programu do pomocy zdalnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa programu do pomocy zdalnej. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
LosLOT-0004
TitelDostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket