266171-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie w modelu SaaS zintegrowanego systemu informatycznego przeznaczonego do kompleksowej obsługi procesów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, oświatowych i administracyjnych gminnych jednostek budżetowych Zamawiającego. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostarczenie i udostępnienie Systemu wraz z bazą danych na infrastrukturze Wykonawcy, migrację danych z systemów dotychczas wykorzystywanych przez Zamawiającego, przeprowadzenie szkoleń użytkowników oraz świadczenie wsparcia technicznego i serwisu w okresie obowiązywania umowy. Uwagi: 1. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z zaleceniami i wskazówkami Zamawiającego, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu umowy fabrycznie nowego, pochodzącego z oficjalnego kanału dystrybucyjnego, kompletnego, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości i funkcjonalności, posiadającego wymagane parametry techniczne, spełniającego wymagane polskim prawem normy oraz wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był dostarczony i wniesiony w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Transport odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć przedmiot umowy na czas przewozu oraz ponosi całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie przedmiotu umowy do miejsca dostawy. (jeżeli dotyczy) Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności. W przypadku wystąpienia w Opisie Przedmiotu Zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę należy je rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Oznacza to, że Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych dla zastosowanych produktów, z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości. W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Projekcie Umowy, stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia, a cały określony w nich zakres jest wiążący dla Wykonawcy i powinien zostać uwzględniony w cenie oferty.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień zamówienia ani opcji