2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele en tijdelijke inhuur ICT-specialisten
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil Windesheim een overeenkomst afsluiten met één (1) leverancier voor het inzetten van flexibele en tijdelijke inhuur van ICT-specialisten. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 1.500.000,- inclusief BTW per jaar.
Interne Kennung: D-2308
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Flexibele en tijdelijke inhuur ICT-Specialisten
Beschreibung: Flexibele en tijdelijke inhuur ICT-Specialisten
Interne Kennung: 1
266181-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Flexibele en tijdelijke inhuur ICT-specialisten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: D-2308
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1