See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z konserwacją wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni we Wrocławiu. Zamówienie będzie realizowane na terenie 9 Nadzorów Wodnych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 758836-2025
Interne Kennung: V.ROZ.2710.130.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001