2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vareudbringning under den kommunale helhedspleje
Beschreibung: Som et led i implementeringen af ældreloven i Køge Kommune, ønskes indgået kontrakt med en underleverandør af vareudbringning til de borgere der har valgt den kommunale leverandør til levering af helhedspleje.
Interne Kennung: 2025-002217
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som offentligt udbud, jf. udbudsloven, kapitel 12 Light-regimet, LBK nr. 10 af 06/01/2023 , hvilket betyder, at enhver kan afgive tilbud
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen
5. Los
Los: LOT-0000