See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Burgerzaken, gemeente Deurne
Beschreibung: Leveren van de applicatie Burgerzaken.
Interne Kennung: BIZOB-2024-DEU-RDI-00097
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocument
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-DEU-RDI-00097
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000