See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor groenonderhoud en omgevingswerken.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor groenonderhoud en omgevingswerken.
Interne Kennung: OC/2025/090/BG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Beschreibung: Groenonderhoud
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Namen.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Waals-Branbant.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de province Limburg.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Antwerpen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Oost-Vlaanderen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie West-Vlaanderen.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Vlaams-Brabant.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Henegouwen.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Luik.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor duurzaam en ecologisch groenonderhoud en omgevingswerken in de provincie Luxemburg.
Interne Kennung: 9