2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiekscampagnes
Beschreibung: De Unie van Waterschappen is voornemens om één overeenkomst af te sluiten met een campagnedienstverlener die haar de komende jaren kan ondersteunen bij het opzetten en uitvoeren van publiekscampagnes. Hieronder vallen: 1. het ontwikkelen van campagnestrategieën voor de koepel en (deel) campagnes. ; 2. de uitwerking van de strategieën in concepten en concrete vertaling naar de middelen, content en acties; 3. overkoepelende werkzaamheden m.b.t. afstemming van de campagnes met de waterschappen, beheer van gezamenlijke agenda/kalender, structureel voortgangsoverleg, etc. De opdrachtwaarde wordt geschat op ten minste € 1.500.000 over 5 jaar. Hieraan ligt de volgende financiële onderbouwing ten grondslag: - Dit betreft het geraamde budget over 5 jaar (de totale looptijd van de overeenkomst); - Het budget van € 650.000 is toegewezen over de eerste twee jaar. De overige waarde is onder voorbehoud van vaststelling/akkoord/toewijzing van het budget door het bestuur van de Unie van Waterschappen voor de laatste drie jaren. Daarbij behoudt de Unie van Waterschappen het recht om tot 150% van de geschatte opdrachtwaarde af te nemen onder deze overeenkomst.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Unie van Waterschappen is voornemens om één overeenkomst af te sluiten met een campagnedienstverlener die haar de komende jaren kan ondersteunen bij het opzetten en uitvoeren van publiekscampagnes. Dit betreft: 1. Ontwikkelen van strategieën voor koepel en (deel)campagnes (waaronder de campagne voor de waterschapsverkiezingen 2027), de ontwikkeling en uitwerking hiervan; en, 2. Overkoepelende werkzaamheden:.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er bestaat de mogelijkheid tot verlengen. Het gaat om twee (2) maal een verlenging van één (1) jaar.