See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nordjyllands Beredskab - udbud af containertrækker m/kran
Beschreibung: Udbuddet, der gennemføres som et offentligt udbud efter reglerne herom i udbudslovens §§ 56 og 57, vedrører aftale om levering af containertrækker m/kran. Aftalen er ikke opdelt i mindre delaftaler, da aftalen alene indbefatter køb af 1 containertrækker og derfor ikke meningsfyldt kan opdeles i flere delaftaler. Aftalen indgås på baggrund af det aftaleudkast, der indgår som en del af udbudsmaterialet. For nærmere beskrivelse af ydelsen omfattet af aftalen henvises til det samlede udbudsmateriale.
Vorherige Bekanntmachung: 81635-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001