2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warmteprogramma
Beschreibung: De opdracht betreft de beleidsmatige en procesmatige ondersteuning bij het opstellen van het Warmteprogamma van gemeente Helmond, inclusief de bijhorende stukken, bestuurlijke afstemming daarvan en de participatie. De opdracht heeft een plafondbedrag van €285.000,- excl. BTW.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding bevat verlengingsopties