See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software voor procesondersteuning in de cleanroom van de ziekenhuisapotheek
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de aankoop, levering, installatie, implementatie en het onderhoud van software voor procesondersteuning in de cleanroom van de ziekenhuisapotheek, inclusief de benodigde hardware. De software ondersteunt het proces end-to-end digitaal, en conform met de PIC/S- en GMP richtlijnen geldend in de ziekenhuisapotheek. De hardware is compatibel voor gebruik of installatie in farmaceutische isolatoren.
Interne Kennung: 2026_software-cleanroom
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_software-cleanroom - 1
Beschreibung: Software voor procesondersteuning in de cleanroom van de ziekenhuisapotheek.
Interne Kennung: 1