2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Turov D_35
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Turov nad Loučnou - cca 312 ha a v části navazujících katastrálních území Čeradice nad Loučnou - cca 121 ha, Uhersko - cca 52 ha a Slepotice - cca 3 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: SP12284/2019-544101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001