See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup monitora parametrów hemodynamicznych bez potrzeby stosowania dedykowanych akcesoriów dla O.I.T. w szpitalu Wolskim Sp.zo.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup monitora parametrów hemodynamicznych bez potrzeby stosowania dedykowanych akcesoriów dla O.I.T. w Szpitalu Wolskim Sp.zo.o.
Vorherige Bekanntmachung: 789504-2025
Interne Kennung: EP/129/2025/ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, co uzasadnia skrócenie terminu składania ofert. W oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający podjął decyzję o przeprowadzeniu postępowania w trybie przyspieszonym oraz skróceniu terminu składania ofert. Konieczność skrócenia terminu wynika z potrzeby niezwłocznego utworzenia kolejnego stanowiska prezydenckiego. Analiza parametrów hemodynamicznych stanowi jedną z podstawowych metod diagnostycznych, mających kluczowe znaczenie dla prawidłowego monitorowania stanu pacjentów oraz umożliwia właściwe zaplanowanie procesu leczenia, w szczególności w przypadkach wymagających szybkiej interwencji medycznej. Brak terminowego udzielenia zamówienia mógłby negatywnie wpłynąć na ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych oraz bezpieczeństwo pacjentów. Zamawiający, po analizie całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych związanych z niniejszym zamówieniem, stwierdził, że rozstrzygnięcie postępowania i zawarcie umowy przy zachowaniu standardowego terminu składania ofert nie jest możliwe bez narażenia interesu publicznego oraz interesu Zamawiającego. Z tego względu zastosowanie procedury przyspieszonej jest zasadne i proporcjonalne do zaistniałych potrzeb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup monitora parametrów hemodynamicznych bez potrzeby stosowania akcesoriów dla O.I.T. w Szpitalu Wolskim Sp.zo.o.
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zakup monitora parametrów hemodynamicznych bez potrzeby stosowania dedykowanych akcesoriów dla O.I.T. w Szpitalu Wolskim Sp.zo.o.