See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKACH SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE
Beschreibung: Usługa sprzątania, z wyjątkiem prac wykonywanych w pomieszczeniach o ograniczonym dostępie, wykonywana będzie poza godzinami pracy Zamawiającego w godz. między 16 a 22, dodatkowo w budynku Sądu przy ul. Ogrodowej oraz al. Solidarności 58 przewidziany jest serwis dzienny, realizowany w godzinach pracy Zamawiającego w godzinach od 8-16.
Vorherige Bekanntmachung: 204566-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie przy ul. Ogrodowej 51A
Beschreibung: Usługa sprzątania , z wyjątkiem prac wykonywanych w pomieszczeniach o ograniczonym dostępie, wykonywana będzie poza godzinami pracy Zamawiającego w godz. pomiędzy 16:00 a 22:00, dodatkowo w budynku Sądu przy ul. Ogrodowej 51A przewidziany jest serwis dzienny, realizowany w godzinach pracy Zamawiającego tj. 8:00 do 16:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, wielkość powierzchni podlegającej sprzątaniu, wykaz minimalnej liczny osób oraz narzędzi niezbędnych do realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1a, 1b oraz 12a i 12b do SWZ, w którym Zamawiający przedstawił wymagania dotyczące m.in. szczegółowego zakresu prac składających się na przedmiot zamówienia, a także częstotliwości ich wykonania. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie przy Al. Solidarności 58, ul. Schillera 10 i ul. Miodowej 21 w Warszawie
Beschreibung: Usługa sprzątania , z wyjątkiem prac wykonywanych w pomieszczeniach o ograniczonym dostępie, wykonywana będzie poza godzinami pracy Zamawiającego w godz. pomiędzy 16:00 a 22:00, dodatkowo w budynku Sądu przy Al. Solidarności 58 przewidziany jest serwis dzienny, realizowany w godzinach pracy Zamawiającego tj. 8:00 do 16:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, wielkość powierzchni podlegającej sprzątaniu, wykaz minimalnej liczny osób oraz narzędzi niezbędnych do realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1a, 1b oraz 12a i 12b do SWZ, w którym Zamawiający przedstawił wymagania dotyczące m.in. szczegółowego zakresu prac składających się na przedmiot zamówienia, a także częstotliwości ich wykonania. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.