See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie, z podziałem na 4 części.
Beschreibung: 1.Przed. zam. jest ,,Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg woj. administr. przez RDW w Kętrzynie, z podz. na 4 części”: - CZ.1 - Wyc. drzew przydr. zlokaliz. w ciągach DW administr. przez RDW w Kętrzynie na terenie OD nr 1 w Kętrzynie; - CZ. 2 - Wyc. drzew przydr. zlokaliz. w ciągach DW administr. przez RDW w Kętrzynie na terenie OD nr 2 w Sędławkach; - CZ. 3 - Wyc. drzew przydr. zlokaliz. w ciągach DW administr. przez RDW w Kętrzynie na terenie OD nr 3 w Biskupcu; - CZ. 4 - Wyc. drzew przydr. zlokaliz. w ciągach DW administr. przez RDW w Kętrzynie na terenie OD nr 4 w Mrągowie.. 2.Szcz. opis przedm. zam. znajduje się w SWZ oraz załącznikach do nin. SWZ, które Zam. udostępnił w wersji elektr. na Platformie przet. dostępnej pod adresem: https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,139837,f5b5143ff2064a258d070e4b2b3c423a.html zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: ZDW/RDW.K/PN-1/3220/149/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 1 w Kętrzynie
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje 1. Wycinka drzew – 399 szt. 2. Frezowanie karp istniejących – 30 szt.
Interne Kennung: Część Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Los: LOT-0002
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje 1. Wycinka drzew – 449 szt. 2. Frezowanie karp istniejących – 30 szt
Interne Kennung: Część Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje 1. Wycinka drzew – 193 szt. 2. Frezowanie karp istniejących – 5 szt.
Interne Kennung: Część Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wycinka drzew przydrożnych zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW w Kętrzynie na terenie Obwodu Drogowego nr 4 w Mrągowie
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje 1. Wycinka drzew – 275szt. 2. Frezowanie karp istniejących – 30 szt.
Interne Kennung: Część Nr 4