266574-2025 - Wettbewerb
Belgien – Diverse Möbel und Einrichtungen – Raamovereenkomst op maat gemaakte houten podiumelementen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst op maat gemaakte houten podiumelementen
BeschreibungAls ondersteuning voor allerlei evenementen biedt de Stad Antwerpen houten podiumelementen aan. Deze zijn aan vervanging toe. We zijn op zoek naar een partner die modulaire, houten podiumelementen op maat kan maken. De podiumelementen worden zowel binnen als buiten gebruikt, hier moet rekening mee gehouden worden bij de keuze van de materialen (weersbestendigheid).
Interne KennungGAC_2024_03228
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45237000 Bau von Bühnen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2024_03228 - 1
Interne Kennung1