266592-2025 - Ergebnis
Tschechien – Büromöbel – Nákup kancelářského nábytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup kancelářského nábytku
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých dílčích objednávek zadávaných na základě rámcové dohody je dodávka kancelářského nábytku včetně dopravy do místa plnění, vykládky zboží, montáže a instalace v místě plnění a dále vybraný dodavatel zajistí ekologickou likvidaci všech vzniklých odpadů a obalových materiálů s každou realizovanou dodávkou nábytku pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung492369-2023
Interne KennungVZ/2021/930/602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39143121 Kleiderschränke, 39122100 Vorratsschränke, 39112000 Stühle, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143121 Kleiderschränke, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39112000 Stühle, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Optionen
Beschreibung der OptionenCentrální zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od rámcové dohody uzavřené/uzavřených s vybraným dodavatelem, jsou centrální zadavatel a pověřující zadavatelé oprávněni uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne s centrálním zadavatelem či pověřujícím zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), jsou centrální zadavatel a pověřující zadavatelé oprávněni uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).