See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MKM-33
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla Enea Wytwarzanie sp. z o.o., nw. elementów mielących do młynów węglowych MKM-33: Pakiet A • Zmodernizowany pierścień pociskowy rys. E2-3853 5 szt. • Zmodernizowany pierścień miażdżący z wirującym rys. E2-3854/2 5 szt. • Zmodernizowana kula miażdżąca rys. E4-10102 wyk. A 50 szt. Przedmiot Zamówienia należy wykonać wg technologii własnej producenta. Rysunki ww. elementów mielących, będących przedmiotem zamówienia, zestawione są w Załączniku nr 4 do Części 1 SWZ. Wykonawca gwarantuje, po zabudowie na młynach MKM-33 elementów mielących wyszczególnionych powyżej uzyskanie następujących parametrów technicznych: • wydajność eksploatacyjna - 14÷33 t/h, • jakość przemiału na sicie - R90≤ 30%; R200≤ 3%, w przypadku mielenia węgla, przy wentylacji do 52.000 Nm3/h, • regulacyjność młyna w zakresie 14÷33 t/h z wentylacją zmienną liniowo w zakresie 35÷52.000Nm3/h i wentylacją stałą w zakresie poniżej 16t/h wydajności młyna, Utrzymanie podstawowych parametrów technicznych pracy młyna, na poziomie określonym powyżej, przy jego zużyciu z odstępstwem nie większym niż 10% przez okres minimum: 24 000 h pracy dla przedmiotu zamówienia określonego powyżej; Powyższa gwarancja dotyczy mielenia węgla o następujących parametrach: a) wartość opałowa Q r/w = 20 000÷23 000 kJ/kg, b) zawartość popiołu Ar < 26%, c) zawartość wilgoci Wr < 12%, d) podatność przemiałowa GrH > 46. W przypadku wykonania elementów mielących określonych powyżej z żeliwa chromowego mają one spełniać następujące wymagania: • zawartości chromu w granicach 14-20% składu chemicznego, • twardość 58-62 HRC. Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za nieuzyskanie parametrów technicznych opisanych powyżej, jeżeli ich nieuzyskane nastąpiło z przyczyn nie leżących po stronie Wykonawcy i podmiotów, za które Wykonawca ponosi odpowiedzialność. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy, stanowiącym Część 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 20876-2025
Interne Kennung: NLP-SD.2100.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414100 Kohlemahlanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NLP-SD.2100.5.2024_1