2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, gebruiksklare installatie en methode implementatie van een GC-MS toestel met headspace sampler voor de bepaling van vluchtige organische stoffen (VOS) in oppervlaktewater conform WAC/IV/A/016
Beschreibung: Levering, gebruiksklare installatie en methode implementatie van een GC-MS toestel met headspace sampler voor de bepaling van vluchtige organische stoffen (VOS) in oppervlaktewater conform WAC/IV/A/016
Interne Kennung: Bestek KMW/DLAB/GCMS VOS OW/2026.01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek KMW/DLAB/GCMS VOS OW/2026.01 - 1
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1