2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a repase technologie horní a dolní sféry – III. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obnova, modernizace a částečná rekonstrukce jevištní technologie provaziště, zahrnující repase ručních tahů, opravu železné opony, demontáž nevyhovujících zařízení, doplnění roštů, výměnu vybraných pohonů a lanových systémů (bobinety, prospektový tah, kruhový horizont) a realizaci nové elektroinstalace včetně úprav řídicích a ovládacích systémů, včetně ekologické likvidace demontovaných prvků.
Interne Kennung: 2025118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42113190 Drehvorrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51511100 Installation von Hebevorrichtungen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 45111300 Abbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51511100 Installation von Hebevorrichtungen, 42113190 Drehvorrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 45111300 Abbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona následující změnu závazku: a) vzhledem k charakteru předmětu plnění může dojít v průběhu dodávky ke změně technických parametrů produktů nabídnutých k dodání a instalaci (inovace, zrušení výroby apod.). Zadavatel si pro tento případ vyhrazuje právo upravit technické podmínky požadovaného plnění tak, že po jeho předchozím souhlasu může být dodán produkt, který bude mít obdobné nebo lepší technické parametry než produkt uvedený v nabídce vybraného dodavatele. Případná dodávka obdobného nebo inovovaného produktu nesmí mít vliv na cenu dodávky, resp. její navýšení