2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka běžně užívaných, speciálních plynů a směsí, i plynů malých objemů
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou se dodávky běžně užívaných plynů, speciálních plynů a směsí, i plynů malých objemů (dále také „zboží“) pro analytické a kalibrační účely v hygienických i klinických laboratořích zadavatele v objemu dle jeho provozních potřeb. Požadované dodávky plynů slouží k realizaci poskytovaných služeb z povahy zákonem vymezené působnosti zadavatele a jím vykonávané činnosti předpokládají jednotnou koordinaci a komunikaci s dodavatelem plynů, a to při zohlednění potřeby operativnosti realizované dopravy plynů a nerušeného a plynulého zásobování zadavatele. Dodávky plynů nadto probíhají na jednotně vymezeném územním celku vycházejících z územní působnosti zadavatele na základě zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů. Dodavatel musí zaručit realizaci celého požadovaného sortimentu zboží v rámci jednotlivých částí této veřejné zakázky v požadovaném termínu, množství a jakosti dle dílčích objednávek. Tato veřejná zakázka je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělena na 3 části, a to následujícím způsobem: Část 1. Běžně užívané plyny, Část 2. Speciální plyny a směsi, Část 3. Plyny malých objemů. Zadavatel umožňuje dílčí plnění této veřejné zakázky. Nabídky mohou být podány na jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky. Nabídky pro každou část této veřejné zakázky však musí být podány jako zcela samostatné. Podmínkou hodnocení nabídky účastníka zadávacího řízení v příslušné části veřejné zakázky je podání nabídky na celý předmět plnění příslušné části veřejné zakázky, tzn. nabídky zahrnující veškeré zadavatelem požadované položky. Nabídky v každé části veřejné zakázky budou podle § 101 zákona posuzovány a hodnoceny odděleně (nezávisle na nabídkách podaných v jiných částech veřejné zakázky). Předmět plnění jednotlivých částí této veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze: • č. 1A zadávací dokumentace „Specifikace běžně užívaných plynů“, • č. 1B zadávací dokumentace „Specifikace speciálních plynů a směsí“, • č. 1C zadávací dokumentace „Specifikace plynů malých objemů“.
Interne Kennung: ZU/11310/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Běžně užívané plyny
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou pravidelné opakující se dodávky běžně užívaných plynů, (dále jen „zboží“) v tlakových lahvích o vodním objemu 10, 14, 20, 27, 40 a 50 l (dále také „tlakové lahve“) i Dewarových nádobách o objemu 20–50 l a plněných do mobilních zásobníků o objemu 230 l (pracoviště v Jihlavě) a 1500 l (pracoviště v Ostravě). Mobilní zásobník o objemu 230 l a Dewarovy nádoby o objemu 20–50 l jsou vlastnictvím zadavatele. Mobilní zásobník 1500 l i tlakové lahve nejsou vlastnictvím zadavatele a zadavatel si je od dodavatele zboží pronajímá.
Interne Kennung: část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. ZD
Los: LOT-0003
Titel: Plyny malých objemů
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou pravidelné opakující se dodávky plynů malých objemů (dále jen „zboží“) v tlakových lahvích o vodním objemu 0,92 l a 1,7 l. Tlakové lahve nejsou vlastnictvím zadavatele a zadavatel si je od dodavatele zboží pronajímá.
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0002
Titel: Speciální plyny a směsi
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou pravidelné opakující se dodávky speciálních plynů a směsí (dále jen „zboží“) v tlakových lahvích o vodním objemu 2, 5, 10 a 50 l (dále také „tlakové lahve“). Tlakové lahve nejsou vlastnictvím zadavatele a zadavatel si je od dodavatele zboží pronajímá.
Interne Kennung: část 2