See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi eksploatacji i utrzymania sprawności biogazowni na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacji i utrzymania sprawności jednostek kogeneracyjnych wraz z kompleksową instalacją pozyskania gazu w elektrowni biogazowej, która jako OZE stanowi własność zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 827147-2025
Interne Kennung: BG/ZP-24/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65410000 Betrieb von einem Elektrizitätswerk
5. Los
Los: LOT-0001