See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa trzech budynków sztabowo-koszarowych w m. Biała Podlaska” wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa trzech budynków sztabowo-koszarowych w m. Biała Podlaska” wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ: 1) Dokumentacja projektowa jawna zawierająca informacje wrażliwe oraz niejawna o klauzuli „ZASTRZEŻONE”. Wykaz dokumentacji stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz 2) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/Umowy (SOPZ/U) - stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4.004/23/PO/WIB
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001