2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geluidsysteem Kursaal XL
Beschreibung: Voorwerp van deze levering: Aankoop en installatie nieuw geluidssysteem voor Kursaal Oostende in de concertzaal. De unieke polyvalente concertzaal kan door middel van een innovatief liftsysteem een klassieke theaterzaal van 2000 zittende mensen vormen of een staande concertzaal voor 3200 mensen. De opdracht bestaat uit het leveren, plaatsen en optimaliseren van een hoogwaardige, hedendaagse, professionele geluidsinstallatie. De geluidsinstallatie moet zaaldragend zijn en overal een zo homogeen mogelijk geluidsbeeld produceren, zowel qua klankkleur als qua geluidsdruk. Na de selectieprocedure worden er maximaal 3 kandidaten gekozen die de onderhandelingsfase en jury fase bereiken.
Interne Kennung: 001KLANK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 001KLANK - 1
Interne Kennung: 1