See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z obszaru Gminy Miasto Koszalin
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z obszaru Gminy Miasto Koszalin” i obejmuje: a) odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, zwanych dalej „nieruchomościami niezamieszkałymi” - zgodnie z Harmonogramem, b) transport odebranych odpadów do wybranej przez Zamawiającego instalacji do zagospodarowania odpadów komunalnych – Regionalny Zakład Odzysku Odpadów w Sianowie lub do punktu zbierania odpadów komunalnych przy ul. Gnieźnieńskiej 6 w Koszalinie, c) wyposażenie właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w pojemniki lub worki przeznaczone do zbierania odpadów komunalnych. 2) Określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale II SWZ oraz w projekcie umowy zawartym w Rozdziale V SWZ.
Interne Kennung: BZP-9.271.1.4.2025.AN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen