2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst DU Containers
Beschreibung: De gemeente Meppel wil een nieuwe opdrachtnemer contracteren voor een raamovereenkomst voor het leveren van DU containers. De verwachte afname van de aanbestedende dienst betreft ca. 1600 containers per jaar.
Interne Kennung: AL26103
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1