266821-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Implementierung – Rozvoj dočasného řešení IS EDC a dalších systémů EDC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj dočasného řešení IS EDC a dalších systémů EDC
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění implementačních a konzultačních služeb pro rozvoj MVP1 (Dočasné řešení EDC, jak je popsáno v Příloze č. 10 vzoru Rámcové dohody v části 3 Zadávací dokumentace) a dalších systémů EDC.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPopis zadávacího postupu je uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz/profil/EDC.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1