266857-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa jednej sztuki nośnika kontenerowego z przyczepą dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednej sztuki nośnika kontenerowego z przyczepą dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa jednej sztuki nośnika kontenerowego z przyczepą dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki Nr 3A i 3B do SWZ. 3. Zamówienie jest podzielone na części – liczba części 2: CZĘŚĆ Nr 1 – dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu specjalnego – nośnik kontenerowy dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu; CZĘŚĆ Nr 2 – dostawa 1 sztuki fabrycznie nowej przyczepy do przewozu kontenerów dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu specjalnego – nośnik kontenerowy dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 3A do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
Titeldostawa 1 sztuki fabrycznie nowej przyczepy do przewozu kontenerów dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 3B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger