2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby - MČ a ÚMČ Praha 9
Beschreibung: Zajištění právních služeb pro zadavatele se zohledněním vysoké míry odbornosti požadované pro řádný výkon působnosti zadavatele a veškerých souvisejících činností. Uzavřeny budou tři smluvy o poskytování právních služeb s vybranými dodavateli na každou ze tří částí veřejné zakázky - soukromé právo pro odbory ÚMČ, veřejné právo pro odbory ÚMČ a právní servist pro starostu, radní a tajemníka ÚMČ. Podrobněji je předmět plnění specifikován v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: RMC41/25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušený režim dle ust. § 129 ZZVZ - zadávání služeb dle přílohy č. 4 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Soukromé právo pro odbory ÚMČ Praha 9
Beschreibung: Soukromé právo pro odbory ÚMČ Praha 9 - poskytování následujících právních služeb v příslušných oblastech: - poradenství, konzultace, právní rozbory, účast na jednáních v oboru soukromého práva; - pravidelná osobní přítomnost na ÚMČ Praha 9, ústní konzultace; - právní podpora při správě majetku MČ Praha 9 - sepis smluv a stanovisek; - obchodní právo - příspěvkové organizace, obchodní společnosti; - administrace výběrových a zadávacích řízení. Podrobněji je předmět plnění specifikován v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: PS-A
Los: LOT-0003
Titel: Právní servis pro starostu, radní MČ a tajemníka ÚMČ
Beschreibung: Právní servis pro starostu, radní MČ a tajemníka ÚMČ Praha 9 - poskytování následujících právních služeb v příslušných oblastech: - právní servis pro členy rady MČ Praha 9 a tajemníka ÚMČ Praha 9; - problematika kontribučních a plánovacích smluv (příspěvky investorů k rozvoji území); - příprava návrhů legislativy a její rozbory (vyhlášky, nařízení); - právo obcí a krajů; - zákon o hlavním městě Praze; - zákon o zadávání veřejných zakázek - složitější zadávací řízení, poradenství, konzultace, právní rozbory; - účast na jednáních. Podrobněji je předmět plnění specifikován v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: PS-C
Los: LOT-0002
Titel: Veřejné právo pro odbory ÚMČ Praha 9
Beschreibung: Veřejné právo pro odbory ÚMČ Praha 9 - poskytování následujících právních služeb v příslušných oblastech: - správní právo; - stavební zákon a stavební řízení; - dopravní, přestupková agenda další obory veřejného práva poradenství, konzultace, právní rozbory, ústní konzultace, účast na jednáních v oboru veřejného práva. Podrobněji je předmět plnění vymezen v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: PS-B