2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Vervanging telefonie
Beschreibung: De gemeente Vijfheerenlanden wil de huidige telefonie- en KCC-oplossing vervangen door een toekomstbestendige oplossing die beter aansluit op de visie van de gemeente t.a.v. dienstverlening aan haar inwoners, die de medewerkers hierbij beter ondersteunt en die ook slimmer werken mogelijk maakt. De gemeente heeft gekozen om de telefoniefunctionaliteit van Microsoft Teams in te gaan zetten. -
Interne Kennung: IBMN-2025-VIJ-CM-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32252000 GSM-Telefone, 72420000 Internet-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1