See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy:5/5PN/2026.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na części od 1-5.
Interne Kennung: 5/5PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Rozbudowa szpitalnego systemu medycznego
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 5/5PN/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Rozbudowa szpitalnego systemu obrazowania
Interne Kennung: 5/5PN/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Dostawa Sprzętu i oprogramowania informatycznego
Interne Kennung: 5/5PN/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Digitalizacja dokumentacji
Interne Kennung: 5/5PN/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Rozbudowa systemu cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: 5/5PN/2026-5