See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja i udział Miasta Krakowa w Konferencji ABSL Summit 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest promocja i udział Miasta Krakowa w Konferencji ABSL Summit 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: OR-10.271.35.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest promocja i udział Miasta Krakowa w Konferencji ABSL Summit 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji.