2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 10 autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania w ramach przedsięwzięcia „Elektryfikacja miejskiego transportu publicznego realizowana przez Międzygminny Związek Komunikacyjny na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowych elektrycznych autobusów wraz z dostawą, montażem oraz uruchomieniem infrastruktury ładowania oraz wykonaniem robót budowlanych niezbędnych do jej powstania i przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę szczegółowo opisanych w ramach SWZ: -10 sztuk fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, autobusów miejskich klasy MAXI, jednoczłonowych, niskopodłogowych o napędzie elektrycznym jednej marki o parametrach wskazanych w SWZ, -5 sztuk fabrycznie nowych stacjonarnych elektrycznych podwójnych ładowarek o parametrach wskazanych w SWZ, -1 sztuki fabrycznie nowej, kontenerowej stacji transformatorowej do zasilania stacjonarnych elektrycznych podwójnych ładowarek, -1 sztuki fabrycznie nowej, stacjonarnej, elektrycznej stacji szybkiego ładowania wyposażonej w pantograf „odwrócony”, -1 sztuki fabrycznie nowej, mobilnej stacji ładowania pojazdów o mocy 40 kW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MZK/09/KNR/07/2025