2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce stávající technologie zpracování procesních proudů – jednotka rekuperativní katalytické oxidace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávající technologie na zpracování procesních proudů z výroby monomerů a disperzí – jednotka rekuperativní katalytické oxidace. Předmět veřejné zakázky je definován dle parametrů vyjadřujících požadavky na výkon nebo funkci v souladu s § 89 odst. 1 písm. a) ZZVZ, tj. systémem design – build. V podrobnostech je předmět plnění této veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45253000 Bauarbeiten für chemische Bearbeitungsanlagen, 44615000 Druckbehälter, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 90730000 Rückverfolgung und Überwachung von Verschmutzungen und Sanierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SYN-WTR-TRX