267-2025 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa instalacji z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej (części od 1 do 8)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej (części od 1 do 8)
Beschreibung: Budowa instalacji z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej (części od 1 do 8)
Interne Kennung: IZP.272.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Budynek Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych przy ul. Bełskiej 22, 38-700 Ustrzyki Dolne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 1. Budynek Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych przy ul. Bełskiej 22, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 46,64 kW na dachu budynku. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.1 i 3.1. do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Część 2. Budynek przy ul. Fabrycznej 22, 38-700 Ustrzyki Dolne.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 2. Budynek przy ul. Fabrycznej 22, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 31,68 kW – grunt Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.2 i 3.2. do SWZ. Zamawiający informuje, że działka o nr ewid. 1984 jest wpisana do rejestru zabytków. Przy projektowaniu należy uwzględnić wytyczne Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 24.05.2024r. nr K-IRN.5183.117.2024.BJ oraz uzyskać pozwolenie konserwatorskie na realizacje inwestycji. Pismo stanowi załącznik nr 3.2.1 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Część 3. Budynek Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych przy ul. Mikołaja Kopernika 4, 38-700 Ustrzyki Dolne.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 3. Budynek Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych przy ul. Mikołaja Kopernika 4, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 58,96 kW (49,28+9,68 kWp) na dachu Sali gimnastycznej Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.3 i 3.3. do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Część 4. Dom Pomocy Społecznej w Moczarach, Moczary 41, 38-700 Ustrzyki Dolne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 4. Dom Pomocy Społecznej w Moczarach, Moczary 41, 38-700 Ustrzyki Dolne – planowana moc instalacji: 98,56 kW (49,28+49,28 kWp) – grunt Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.4 i 3.4. do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Część 5. Budynek Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych przy ul. Pionierskiej 10, 38-700 Ustrzyki Dolne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 5. Budynek Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych przy ul. Pionierskiej 10, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 19,36 kW – grunt Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.5 i 3.5. do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Część 6. Budynek Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, ul. Przemysłowa 15, 38-700 Ustrzyki Dolne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 6. Budynek Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, ul. Przemysłowa 15, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 49,72 kW na dachu budynku Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.6 i 3.6. do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Część 7. Budynek Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych przy ul. 29 Listopada 57, 38-700 Ustrzyki Dolne.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 7. Budynek Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych przy ul. 29 Listopada 57, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 49,72 kW na dachu budynku, Zamawiający dopuszcza zamianę lokalizacji instalacji na grunt na etapie projektowania. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.7 i 3.7. do SWZ\
Los: LOT-0019
Titel: Część 8. Budynek Bieszczadzkiego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych, ul. Witolda Gombrowicza 37, 38-700 Ustrzyki Dolne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na dachach lub gruntach przy budynkach użyteczności publicznej Powiatu Bieszczadzkiego. 2) Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 8. Budynek Bieszczadzkiego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych, ul. Witolda Gombrowicza 37, 38-700 Ustrzyki Dolne. – planowana moc instalacji: 22 kW - grunt Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1, 2.8 i 3.8. do SWZ