2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont nawierzchni ul. Franciszkańskiej na odcinku od ul. Organizacji „Wolność i Niezawisłość” do ul. Szklanej wraz z remontem wodociągu w Łodzi.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na zadania: 1.1. Zadanie 1 (ŁI): Remont nawierzchni ulicy Franciszkańskiej na odcinku od ul. Organizacji „Wolność i Niezawisłość” do ul. Szklanej. 1.2. Zadanie 2 (ZWiK): Remont sieci wodociągowej w ul. Franciszkańskiej na odcinku od ul. Organizacji „Wolność i Niezawisłość” do ul. Szklanej. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w Załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 118690-2026
Interne Kennung: BZZ.261.4.2026.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ (...) 2) Tabelę elementów scalonych dla Zadania 1 sporządzoną na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1a do SWZ (...) 3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę (...) wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ (...) 4) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ (...) 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę (...), jeżeli dotyczy – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ (...) 6) Stosowne pełnomocnictwo osób podpisujących ofertę (...), jeżeli oferta jest podpisywana przez pełnomocnika. 7) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (...) 8) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (...) 9) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ (...). 10) Dowód wniesienia wadium wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia (...) 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 5.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 5.2. oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp-wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ – nie dotyczy podmiotu udostępniającego swoje zasoby; 5.3. informacji z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru; 5.4. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, (...) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp; 5.5. zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, (...); w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp; 5.6.odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp; 5.7. oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w: art. 108 ust. 1 pkt 3) -6) ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków (...). 5.8. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale 6 pkt 3.2.1., 3.2.3.3.2.7 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu. 5.9. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001