267022-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeugkarosserien – Dostawa wraz z montażem zabudów pojazdów służących do odbioru odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem zabudów pojazdów służących do odbioru odpadów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem polegającym na wymianie zabudów na trzech pojazdach służących do odbioru odpadów będących w dyspozycji Zamawiającego. Zamówienie będzie realizowane partiami, sekwencyjnie – wymiana zabudowy będzie wykonywana oddzielnie dla każdego z trzech pojazdów. Na czas wyłączenia danego pojazdu z eksploatacji, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu pojazd zastępczy tego samego typu i porównywalnych parametrach technicznych z zamontowanym systemem XTrack na tym pojeździe. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 7 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się pisemnie tj. poprzez wyrażenie informacji przy użyciu wyrazów, cyfr lub innych znaków pisarskich, które można odczytać i powielić, w tym przekazywanych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/ 3. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. 5. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 6. Komunikacja w postępowaniu odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”), z wyłączeniem składania ofert – sposób przygotowania i złożenia oferty wskazany jest w pkt XI SWZ. 7. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie:  wniosków o wyjaśnienie treści SWZ;  wezwań i zawiadomień;  dokumentów składanych na wezwanie Zamawiającego (podmiotowych środków dowodowych);  wyjaśnień składanych na wezwanie Zamawiającego. 8. Formularze do komunikacji umożliwiają dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 9. W przypadku załączników opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny): dodaje się uprzednio podpisany dokument wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z „wszytym” podpisem (typ wewnętrzny). 10. Informacje, oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub dokumenty inne niż wymienione w pkt 7 sporządza w postaci elektronicznej i przekazuje jako załącznik do „Formularza do komunikacji” lub jako tekst wpisany bezpośrednio do Formularza do komunikacji, w sposób umożliwiający ustalenie tożsamości osoby przekazującej. 11. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. 12. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 13. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 14. Jeżeli przekazywane dokumenty zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku - z zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 15. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgodny z wymaganiami określonymi w:  rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz  rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. 16. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 17. W uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: biuro@guk.gda.pl (nie dotyczy składania ofert). 18. Wyjaśnienia treści SWZ:  Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ.  Wnioski o wyjaśnienie należy przesyłać za pomocą Formularza do komunikacji.  Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.  Treść zapytań wraz z wyjaśnieniami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w ust. 2, bez ujawniania źródła zapytania. 19. Informacje o sposobie komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w tym przypadku zaistnienia jednej z sytuacji określonych w art. 65 ust. 1, art. 66, art. 69 ustawy - nie dotyczy. Osobami uprawnionymi do komunikowania się z wykonawcami są: − Monika Pancer e-mail: monika.pancer@guk.gda.pl tel. 668 86 33 14
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34210000 Fahrzeugkarosserien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem polegającym na wymianie zabudów na trzech pojazdach służących do odbioru odpadów będących w dyspozycji Zamawiającego. Zamówienie będzie realizowane partiami, sekwencyjnie – wymiana zabudowy będzie wykonywana oddzielnie dla każdego z trzech pojazdów. Na czas wyłączenia danego pojazdu z eksploatacji, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu pojazd zastępczy tego samego typu i porównywalnych parametrach technicznych z zamontowanym systemem XTrack na tym pojeździe. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający informuje, że umożliwi wykonawcom dokonanie wizji lokalnej. Udział w wizji lokalnej jest dobrowolny. 1) Wizja odbędzie się w siedzibie Zamawiającego w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 55 w dniu 23.04.2026r. o godz. 13:00 2) W wizji lokalnej może wziąć udział każdy z Wykonawców, który złoży wniosek o udział w wizji lokalnej nie później niż do dnia 22.04.2026 r. do godziny 14:00 na adres e-mail biuro@guk.gda.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego osób chcących wziąć udział w wizji lokalnej. Chęć udziału w wizji lokalnej będzie można zgłosić również po tym terminie. W tym celu należy złożyć wniosek poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@guk.gda.pl, wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego osób chcących wziąć udział w wizji lokalnej. Zamawiający skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu.