See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i dostawy całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Tucholi z uwzględnieniem diet i kaloryczności
Beschreibung: Przygotowanie i dostawy całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Tucholi z uwzględnieniem diet i kaloryczności Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (część I, część II)
Interne Kennung: ZP/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przygotowanie i dostawy całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Tucholi z uwzględnieniem diet i kaloryczności Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (część I)
Interne Kennung: ZP/6/2026 część nr 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przygotowanie i dostawy całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Tucholi z uwzględnieniem diet i kaloryczności” Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (część II)
Interne Kennung: ZP/6/2026 część nr 2