2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Mobiliteitsvoorziening
Beschreibung: De onderwijsinstellingen DCTerra, Noorderpoort en Alfa-college zijn voornemens de mobiliteitsvoorziening van woon-werkverkeer en dienstreizen aan te besteden. Als onderdeel van het proces om tot een kwalitatief goede aanbesteding wordt deze marktconsultatie gehouden. Met deze marktconsultatie wensen de onderwijsinstellingen marktpartijen te informeren en enthousiasmeren over de aanbesteding, de beoogde eisen te toetsen en informatie te verzamelen. De exacte omvang van de opdracht wordt bij publicatie van de aanbesteding in de Aanbestedingsleidraad gecommuniceerd.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Marktconsultatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000