2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa głównych urządzeń technologicznych (wyspy turbinowej) dla szczytowej gazowej jednostki wytwórczej w lokalizacji Jaworzno.
Beschreibung: Zakres zadania: realizacja dostawy głównych urządzeń technologicznych (wyspy turbinowej) dla szczytowej gazowej jednostki wytwórczej pracującej w cyklu prostym w lokalizacji Jaworzno oraz świadczenie usług serwisowych w ramach długoterminowej umowy serwisowej dla określonej grupy urządzeń Turbozespołu Gazowego będącego przedmiotem Umowy Dostawy. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we wzorze Umowy Dostawy stanowiącym Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz we wzorze Umowy Serwisowej, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 246333-2026
Interne Kennung: PZP/TW/00261/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31120000 Generatoren, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001